Piotr Stramowski

5,8
37 301 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Stramowski

Co za ciało. Wizerunek w Nowych Porządkach powala na kolana i tam chciałoby się pozostać...

Aleksander_Emil

a po polsku z dobrą składnią? podmiot i orzeczenie? na wsi aż tak słabi nauczyciele? :)

Myszkin_filmweb

,a bez interpunkcji to tak można? natomiast we Wrocławiu większość zdrowa:)

missejmi

Masz 100% racji, moja droga.
Faceci oceniają kobiety po wyglądzie i to jest ok. Ale kobieta musi we wszystkim dostrzegać głębię - umiejętności etc. Bo wygląd nie wolno jej oceniać.
Nie będziecie mi mówić, co mogę a czego nie, przykro mi. Tylko Konstytucji to wolno ;)

Schokolade

Oczywiście, że oceniamy wygląd aktorek!
Jeżeli natkniesz się na analogiczny temat dotyczący jakiejkolwiek aktorki, w którym ktoś oznajmi, że "pani x jest tak seksowna, że autorowi posta staje na samą myśl", to z pewnością będą tam liczne wyrazy pogardy w odniesieniu do formy i treści tematu - dokładnie tak, jak w tym temacie.

pietrzakinho

Jakoś nie zauważyłem by pod tematem o pięknej Kobiecie pojawiło się ponad 100 wpisów. Ew. pojawią się 2-3 użytkowniczki, które wspólnie krzykną "co wy w niej widzicie", "ale ona pusta, ma tylko jedną minę", "gdyby nie makijaż byłaby okropna" ...

Aleksander_Emil

Zazdrościsz i tyle :P
Niestety rankingi ogólnodostępnych portali to najczęściej rankingi popularności. Jedynie czas zweryfikuje ocenę.
Jak dla mnie za wygląd chłopak ma 11/10
Normalnie "szarpałabym jak Reksio boczek"
Ale po jednym filmie ciężko go ocenić... postać wykreowana w Pitbullu jest dobra, ale nie rewelacyjna. Osobiście myślałam, że za tym lookiem kryje się jeszcze fajny, niski męski głos... a tutaj ten głosik jakoś mnie nie przekonuje...
Oceniając rolę w filmie razem z pozostałą obsadą, daję mocne 7/10... ale samemu aktorowi dałabym 5-6/10 - jak napisałam, ciężko jest ocenić po jednej roli

Schokolade

I co potem na tych kolanach? :)

victorr

To o kolanach raczej miało oznaczać po prostu zachwyt nad tym jak się wyrobił do roli. Podziwiam zdeterminowanych ludzi, którzy skupiają się na dążeniu do własnych celów, a nie zazdroszczeniu innym.
Więc bardziej chodzi o powyższe niż to, o czym zapewne pomyślałeś, mężczyzno :)

Schokolade

Ja jako mężczyzna troszkę gorzej wyrobiony również uważam, że bardzo dobrze się wyrobił do roli. Pytam bo nie uważam za nic złego chęć pozyskania przez kobietę materiału genetycznego takiego mężczyzny, który sprawia wrażenie samca alfa :) To zupełnie naturalne prawo panujące w stadzie.

victorr

victorr ; te jej kolana, to jej ulubiona pozycja i niech na nich pozostanie. na wieki wieków , Amen

louis2014

Tobie również polecam naukę zasad interpunkcji, bo aż oczy bolą, jak się ten twór. A nie tylko cudze kolana Ci w głowie.

Schokolade

*jak się ten twór czyta.

victorr

Gała

Schokolade

Kompletnie tego nie rozumiem - jak faceci (wcale nie tak rzadko) spuszczają się nad wyglądem aktorek, modelek czy innych celebrytek to jest okej, nikt nie powie słowa o tym, że są pustakami, ale kiedy kobieta tutaj skomentuje wygląd aktora to od razu faceci zabierają głos, że głupia. Nie rozumiem tej asymetrii. A tak poza tym to może trochę więcej życzliwości, ludzie

pospolitazuzanna

Dlatego też trzeba sie cieszyć i doceniać, że istnieją jeszcze faceci, którzy potrafią obiektywnie ocenić drugiego człowieka bez kompleksów z tyłu głowy. A reszta niech się czepia, że tu ocenia się filmy nie wygląd...

Schokolade

Amen.

Schokolade

hipokrytko dopiero co dalaś 10 punktów aktorowi za wygląd...dżiiizas ulotnij sie w stratosferze.....

Aleksander_Emil

Nauczyłeś się nowego słówka? To teraz naucz się czytać ze zrozumieniem. Szkoda forsy na edukację takich tumanów...

Schokolade

zaczynasz dzialać mi na nerwy minerwo...ale odpuszczę gdyż nie mam w zamyśle draki z buraczaną siostrą w świadomości beczki na kapuste kiszoną....

Schokolade

jest gorący :)))

niepokorna_ja.

A i owszem. Na tyle, że nawet na filmwebie faceci kompleksy łapią. A co dopiero w realu ;)

Schokolade

boże, co za ból dupy frustratów, negatywnymi komentarzami pod adresem Schkolade nikomu innemu jak tylko sobie wystawiacie piękną laurkę.. aktor faktycznie bardzo efektownie prezentował się w filmie i jak najbardziej ma prawo wzbudzać zachwyt, co was w tym dziwi?

eryk6d

Jak widać kompleksy u niektórych wyłażą na każdym kroku. Pewnie ciężko się im z tym żyje, że wciąż porównują się do innych..

Schokolade

Widzę sporo szanujących się dziewczyn w tym wątku, cóż niektórym naprawdę niewiele potrzeba do szczęścia i jak chcą być traktowane tak będą.

Rafal_

Niewiele? Jeśli dla Ciebie zmiana jak zaszła u niego (rola 2XL a Pitbull) to "niewiele" to w takim razie gratuluję szerokich horyzontów. Może to tylko fajne ciało, pozornie, ale wymaga ono mocnej psychiki. Niektórym z Was naprawdę trzeba tak oczywiste rzeczy rozkładać na czynniki pierwsze, że ręce i cycki opadają.

Gdyby osiągnięcie wyglądu, o którym mówimy, było tak banalnie proste, na ulicach nie byłoby tak wieeelu zapuszczonych facetów z paznokciami długości tipsów i piwnymi brzuchami. Dlatego łatwiej oglądać się za kobietami - na większość po prostu przyjemnie się patrzy. A faceci? Kompleksy. Kompleksy. Kompleksy. Co najlepiej widać w tym wątku.

Schokolade

Po pierwsze chyba nie do końca zrozumiałaś mój wpis, ale może to i lepiej, a po drugie widzę jakieś feministyczne poglądy, bo tak jak jest z facetami tak samo jest z kobietami, też wiele zapuszczonych i nie dbających o wygląd co jest nawet gorsze.

Rafal_

Jak ktoś zauważa u gości paznokcie "długości tipsów i piwne brzuchy", to ja nie wiem gdzie patrzy. Ja tych paznokci nie dostrzegam, może dlatego, że obracam się w normalnym kręgu ludzi, a nie na zlocie fanów sagi Zmierzch.

Schokolade

ty jestes normalna ? to nie benicio del toro ..

luza

Dla ciebie mogę nie być. Zwisa mi opinia osób, których sposób pisania świadczy o tym, że edukację zakończyli na szkole podstawowej.

luza

Widzę, że jednak wpadła tu kobietka, która ma gust. Połączenie talentu i urody.

Schokolade

a czy tknęłabyś go ?

deefunk

Rozwiń, proszę, myśl.

Schokolade

No kurcze cos ty Pitbulla nie widzialas. To byl tekst Ostaszewskiej, jak nawijala przez telefon z kolezanka. Mowila jej, ze ten jeden policjant byl taki swiezy i że "...tknela bym go" :

deefunk

Stramowskiemu Linda starszy już pan, z całym szacunkiem może dziś buty czyścić. :)

niepokorna_ja.

W jakim sensie, wygladu, czy aktorstwa, bo aktorsko Linda to jest o tysiac lat swietlnych wyzszy poziom.

deefunk

Nie, nie. Linda kiedyś był bardzo... pociągający i miał ciekawe role.
Jednak Piotr aż tak źle nie zagrał. Może się wyrobi.

deefunk

Wybacz, że nie pamiętam każdego cytatu z tego filmu...
A co do tego, że Linda jest poziomem wyżej o tysiąc lat świetlnych to jednak kwestia oczywiście predyspozycji w pierwszej kolejności, ale doświadczenie aktorskie też robi swoje. Dajmy szansę Stramowskiemu.

Schokolade

Przeciez Linda juz w wieku Piotrka zamiatal w kazdym filmie. Ja nic nie mam do Piotrka, dobrze dosyc zagral w Pitbullu, ale no jakie role ma na koncie Bogus, wiekszosc kultowa, np w takich psach to masakruje totalnie swoim geniuszem.

deefunk

Mylisz czasy. Kiedyś by być aktorem, trzeba było coś pokazać. Np. M.Kondrat. Dziś wystarczy poćwiczyć, zrobić sobie lamerskie dziary na które nie zasłużył, strzelić fryz który wyszedł z mody lata temu, a na ulicy za takie coś dostałby po buzi z buta (moje znajome to już dawno się śmiały, że takie fryzurki to są dla dzieci jak są mistrzostwa w piłce nożnej, a nie dla dorosłych ludzi :P) ... Uklęknąć na kolana i dogodzić pani od castingu i już się jest w ... FILMIE :)

Schokolade

Te...szokolade...szansę to się daje komuś kto zasłużył a nie pedałkowi z "irokezem".

Schokolade

To zostan już na tych kolanach do kuńca.

koval1125

Aż pasowałoby dodać, że tylko do tego się ona nadaje...

yepas

Popatrz, jak dobrze mnie znasz, śmieszna istotko.

yepas

Ej, ale za bardzo co poniektórzy panowie tu cisnął. Też zdarzyło mi się wyśmiać parę takich wątków, ale to co tu czytam, to grube przegięcie, za które w realu dostałbyś po mordzie.

koval1125

A ty raczej w szkole powinieneś pozostać. A nie, przecież są wakacje...

Schokolade

Dlaczego nie zwracasz uwagi na ortografię osoby wyżej (albatron)? Komentarze negujące sens genezy tego tematu oceniasz z automatu pod kątem poprawności pisowni, żeby mieć powód do nazwania rozmówcy "idiotą", a tutaj milczysz. Skąd ten brak konsekwentności?

pietrzakinho

Może dlatego, że to powyżej nie było do mnie i obeszło się bez powiadomienia...?
Nie dorabiaj sobie teorii do wszystkiego.

Komentarze dzielą się na te na poziomie i sięgające dna.
Jeśli sięgają dna to nie ma co zważać na ich treść. Można jedynie na pisownię...
Już rozumiesz?

Schokolade

Fajnie, że nie ukrywasz co tak naprawde oceniasz u aktorów :D mam podobnie z aktorkami najpierw wygląd potem gra.

raiden19

Niczego takiego nie pisałam. Nie wiem, czy wiesz, ale ciało jest narzędziem pracy aktora i tutaj je właśnie oceniam. Bo mogę.

Schokolade

Domyśleć się idzie, gdyby gość miał brzuch na kolanach i 2 podgarla też byłabyś nim tak zachwycona?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones