PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557270}

Kot rabina

Le chat du rabbin
7,5 2 014
ocen
7,5 10 1 2014
7,0 3
oceny krytyków
Kot rabina
powrót do forum filmu Kot rabina

W końcu kompletny komiks Sfara, na którego podstawie powstał film pojawił się w naszym kraju.
Wydawcą jest Wydawnictwo Komiksowe (taka nazwa) i udało im się bardzo tanio jak na polskie ceny,
wypuścić ten gruuubyyyy album na rynek. Dopiero co przeczytałem. Arcydzieło.

ocenił(a) film na 8
kendo777

Więc mówisz, że warto? Chyba wiem, na co wydam ostatnie grosze :D

emotks

No ja oceniłem 9/10 na lubimy czytać. :) Rewelacyjna opowieść.
Radzę się pospieszyć, bo dwa dni temu wydawca poinformował, że skończył się nakład.
Za chwilę będzie kosztował fortunę na Allegro. Jeszcze są niedobitki w niektórych sklepach, ale jak się wyjdą to koniec, bo u wydawcy sklepy już nie zamówią. Komiks ma bardzo dobrą cenę, bo za 5 albumów w zbiorczym wydaniu płaci się 112 zł okładkowej. To bardzo mało, bo ostatnio pojedyncze komiksy kosztują 38 zł za jeden. A tu wychodzi 22,40 zł za pojedynczy tom.
Polecam kupić w sklepie Aros, bo tam jest promocja -30% i wysyłka do paczkomatu za 5 zł. Czyli 78,40 zł + 5 zł wysyłka zamiast 112 zł. :)
Na teraz zostały im 2 egzemplarze, więc nie ma co się zastanawiać. :)

emotks

Jeśli jeszcze nie kupiłeś, to radzę się wstrzymać. Wydawca właśnie zapowiedział II wydanie.
Będzie tańsze (100 zł zamiast 112, pewnie już zarobili na I wydaniu dlatego mogli sobie pozwolić na mniejszą cenę) i będzie miało ładniejszą okładkę. http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/244043-kot-rabina-ii-wydanie
No i jak pojawi się w innych księgarniach to będzie większa zniżka, niż to -25%, które dałem. Pewnie -30%, albo i więcej w Arosie, czy Literackiej.

kendo777

Dzięki komiksowi, dowiedziałem się o filmie ale póki co oglądam film bo komiks (to pierwsze wydanie) było kapitalnie drogie. Czekam kiedy będzie drugie w lepszej cenie. Dzięki

kamik0

Już jest. Właśnie wyszło.
http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/244043-kot-rabina-ii-wydanie

kendo777

o, i to mi się podoba!

kamik0

Ha,Ha! właśnie sobie oglądnąłem i ubawiłem się setnie.Komiks znałem(dzięki mojej bibliotece w,której mieli integral "kota..."),ale o filmie się dowiedziałem całkiem niedawno. Na prawdę ŚWIETNE!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones