PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668497}
6,0 524
oceny
6,0 10 1 524
Killers
powrót do forum filmu Killers

Film jak wiele innych w japonskiejkulturze traktuje o walce czlowieka ze swoja wlasna brutalna druga polowka, ale
jednak tqa pozycja wg mnie wiele zmienia. Otóż jeśli się przyjrzec film jest bardzo nieszablonowy a sama akcja z czasem
trwania obrazu tylko sie rozkreca do kuriozalnego momentu na sam koniec. Genialny scenariusz i gra aktorów
"elegancko" prowadza nas do tego finału, choc zastrzegam, iz film jest tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Jednakze
trzeba do tego obrazu podejsc z pewna rezerwa, by moc go postrzeac obiektywnie a nie od razu przyjac postawe
pozytywna - schiza i torturowanie ludzi, lub negatywnie - po prostu zbyt chory obraz ludzkiej natury... Moglbym pisac dalej
i polecac ten film, ale zalezy mi tylko na tym by ci ktorzy lubia dobre kino traktujace o luzkiej naturze podeszli do tego filmu
obiektywnie - obejrzyjcie dopiero ocencie a nie jak 'hejterzy', ktorzy obejrza pare minut i od razu ocena 1 lub 2 tylko
dlatego, ze nic nie rozumieja z danego filmu. A moim zdaniem trzeba obejrzec dany fil od poczatku do konca by wgl go
oceniac wiec koniec koncow polecam serdecznie i pozdrawiam prawdziwych Filmwebowiczow :)

protos

Co do ogólnej oceny filmu całkowicie się z Tobą zgadzam, więc nie będę Cie powtarzał. Chcę jednak zapytać Cię o to, o czym wspomniałeś w pierwszym zdaniu, filmy w japońskiej kulturze często traktują o walce człowieka ze swoją brutalną stroną - mógłbyś polecić mi więcej tego typu filmów?
Z góry dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones