PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737764}
6,7 126
ocen
6,7 10 1 126
Jak wygrać w warcaby (za każdym razem)
powrót do forum filmu Jak wygrać w warcaby (za każdym razem)

Braterska więź...

ocenił(a) film na 3

wytworzona między dwoma braćmi. Taki prosty, a zarazem dość poważny dramat. Sporo podjętych tematów, bo i homoseksualizm, transwestytyzm, ale i prostytucja, zadzieranie z mafią, tragedia do której doszło podczas odbywania służby wojskowej. Wszystko to dość mądrze posklejane w jedną całość. Zagrane też całkiem nieźle, na podstawie książki autorstwa Rattawuta Lapocharoensapa, której nie miałem okazji przeczytać. Ogląda się z nie małym zaciekawieniem, można zobaczyć tę produkcję rodem z Tajlandii.

dzyniu88

A można wiedzieć gdzie widziałeś ten film? W sensie na jakiej stronie? Bo też z chęcią bym sobie go obejrzała. :)

dzyniu88

Dobrze, że tego postu nie przeczytałem przed obejrzeniem, bo w 2 linijki zaspoilerowałeś cały film. Pomyliłeś też pojęcia, bo transwestytyzmu w tym filmie nie było, tylko transseksualizm co jest dużym błędem. Transseksualistką jest aktorka wcielająca się w rolę Kitty jak i piosenkarka z baru-wypłynęła w tajskim Mam talent, gdzie śpiewała zmieniając głos z kobiecego na baryton.

ocenił(a) film na 7
MikeParcero

Gdzie Ty tu masz spoilery? Te pojęcia nie zdradzają fabuły, jedynie określają tematykę filmu. Nie przesadzaj.

ocenił(a) film na 8
dzyniu88

Opis wskazuje, że film ci się podobał, a jednak ocena to 3, czyli słaby. Widzę tu jakąś sprzeczność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones