PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689945}

Banaz: historia miłosna

Banaz: A Love Story
7,3 306
ocen
7,3 10 1 306

Honorowe zabójstwo Banaz
powrót do forum filmu Honorowe zabójstwo Banaz

Straszne dla mnie było oglądanie zeznań Banaz, tego jak się bała, a później została zwyczajnie zbyta przez policję. Nie po to jest policja, żeby wydawać wyroki na samym początku. Gdyby nie fakt, że zbagatelizowano jej sprawę, że uznano ją za nastolatkę, która przesadza, dziewczyna mogłaby żyć.
Przerażające jest to, że dziewczyna mówiła o tym, że ktoś ją śledzi, że ktoś chce ją zabić, a funkcjonariusze nie zrobili nic. To nie jest ochrona. To jest kpina.

ENPS

Właśnie oglądam. Straszne. Dziewczyna dobrze, że potrafiła powiedzieć asertywnie, że chciała być szczęśliwa. Gdyby jej nie zlekceważono pewnie by żyła :( Mądra, wspaniała kobieta i przez takich ludzi zginęła :( Jak mogą takie rzeczy się dziać, z rąk rodziny...

monika220

Czytałam też kiedyś książkę o zabójstwach honorowych i tam były takie sytuacje opisane. Kobiety nigdy nie to mogłyby być szczęśliwe, Banaz też. Tak bardzo ich szkoda :( "Honor" dla nich zabić własne dziecko... brak słów. Niestety zapomniałam tytuł książki. Skleroza..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones