PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=295175}

Czeski numer

Slumming
6,9 73
oceny
6,9 10 1 73
Czeski numer
powrót do forum filmu Czeski numer

Może za bardzo się przyzwyczaiłem do hollywoodzkiej papki, którą nas non stop bombardują z zachodu, ale nie rozumiem tego filmu. Jak dla mnie zbyt wiele tu niewiadomych, zbyt wiele niedopowiedzeń. Co miało na celu chodzenie za człowiekiem i mówienie na głos kim on prawdopodobnie jest i co właśnie robi? Czy główni bohaterzy w końcu się zeszli? czy poeta wrócił szczęśliwie do domu? o co chodziło z tą podróżą, czemu on opuścił dziewczynę w pociągu? Dziwny to film dla mnie, jakby niedokończony lub nie do końca poprawnie zmontowany.

atique

niekoniecznie, bo ja do hollywoodzkiej papki nie mogę się przyzwyczaić a mimo to też był dla mnie ten film nieco niezrozumiały.także niestety nie odpowiem na postawione pytania, ale ja takich sobie nie zadałam. no może odpowiem na jedno: opuścił tę dziewczynę w pociągu bo zwyczajnie nie miał ochoty z nią gdzieś tam jechać.to że z nią wsiadł nie stanowiło wszak żadnej deklaracji. to prawdopodobnie jeden z tych filmów które są po prostu filmami, na poziomie artystycznym, natomiast niekoniecznie muszą zawierać spójną, zamkniętą, jasną historię oraz tzw. zakończenie. nie sądzę żeby sedno rzeczy tkwiło w potencjalnych odpowiedziach na Twoje pytania. ważne jest chyba to co zastało przedstawine a dalej można sobie 'posnuć'.;)pewno/może miał jakieś przesłanie metaforyczne. ale jako że ja nigdy nie potrafię takowego zdefiniować konkretnie, odbieram takie filmy jako nieco odmienny obraz życia (róźnych postaci) (z wiszącym w powietrzu przesłaniem). chłonęłam też zdjęcia tych róźnych miejsc. no i cóż, ten August Diehl przystojny jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones